Отличен четиристаен апартамент в ж.к. Гео Милев
Детайли
Характеристики
Локация
Описание
Kellen Real Estate представя готов за жвиеене четиристаен апартамент в старата част на ж.к. Гео Милев. Локация с изградени комуникации, отстояние от сградите и много зелени площи. Жилището е оформено по дизайнерски проект с внимание към всеки детайл и без компромис към влаганите материали. Намира се в добре поддържана ЕПК сграда от 80-те години на 13-ти етаж. Състои се от :
- три спални или две спални и кабинет;
- хол, свързан с кухня, която може да бъде отделена;
- балкон към хола
- баня с тоалетна
- тоалетна
- коридор
Прекрасна гледка към Витоша се разкрива от балкона на жиището, за да допринесе за качествената почивка на собствениците.
Сменени Ел. и ВиК инсталации, изцяло подновени стени, настилки от естествен паркет и ламинат висок клас, немска петкамерна дограма с троен стъклопакет. Врати: блиндирана SOLID с ел. шпионка и пръстов отпечатък, интериорни CLASSEN, окачени тавани с изолация и мн. др. Апартаментът е обзаведен и оборудван с нови електроуреди: пералня, съдомиялна, керамичен плот, хладилник с фризер, инверторен климатик GREE, телевизор. Новият собственик получава три години пълна гаранция на електруредите. Обзавеждането в апартамента се състои от маса с четири стола, Имотът е с изложения Юг – Запад, като е изключително топъл. Отоплението се извършва посредством ТЕЦ. Застроената площ е 91 кв.м. и има мазе към имота 4 кв.м.
За огледи и контакти: 0888288401 Ива Атанасова